• Pohřební balíček Cosmos
 • Pohřební balíček Cosmos
  linka

               

  Cosmos je předem sestavený balíček produktů a služeb k zajištění pohřbu kremací s obřadem. Vše on-line s transparentní cenou.

  Cena zahrnuje: objednání pohřbu on-line, dopravu po Praze, uložení a úpravu zesnulého, uložení zesnulého v chladícím zařízení po dobu 48 hodin od úmrtí (v ceně nejsou případné poplatky od jiných pohřebních ústavů nebo zdravotnických zařízení), vytvoření parte on-line, pronájem obřadní síně, 1x květinové aranžmá na rakev v oranžovo žluté barvě s růžemi, chryzantémami a kalami vypíchané do floristické hmoty (viz foto níže), 1x smuteční věnec s oranžovo žlutými květy kal, růží a chryzantém a zelení o průměru cca 65 cm vypíchaný do floristické hmoty (viz foto níže), saténová stuha na aranžmá, saténová stuha na věnec, obřadní rakev - modřín nezdobený (viz foto níže), podušku, kremaci, úřední urnu, plastový obal na urnu stříbrné barvy (viz foto níže), uložení urny v depozitáři po dobu 1 měsíce zdarma, zařízení úmrtního listu na matrice, administrativní práce.

  Barvu květin v aranžmá i ve smutečním věnci je možné změnit dle Vašeho přání. Vaši představu nám prosím vepište do pole "Další informace". Děkujeme.

  Obsah balíčku
  linka


Volitelné položky
linka

 

 

 

 

 

 

 

Ověřte si předem dostupnost:  

 

 


 • Vaše cena: 29 990 Kč

 • Nejsme plátci DPH