• Freesia
 • Freesia
  linka

               

  Freesia je předem sestavený balíček produktů a služeb k zajištění pohřbu kremací s obřadem v jakékoliv obřadní síni v Praze či v kapli sv. Václava na Vinohradském hřbitově. Balíček si objednáte jednoduše on-line a s transparentní cenou. Jestliže si však přejete doladit detaily osobně, rádi Vás uslyšíme po telefonu nebo se s Vámi sejdeme u Vás doma či na jiném vhodném místě. Pro další informace nebo domluvení schůzky nás můžete kontaktovat na tel. čísle: +420 777 744 337.

   

  Základní cena zahrnuje: objednání pohřbu on-line, dopravu po Praze, uložení a úpravu zesnulého, uložení zesnulého v chladícím zařízení po dobu 48 hodin od úmrtí (v ceně nejsou případné poplatky od jiných pohřebních ústavů nebo zdravotnických zařízení), vytvoření parte on-line, pronájem Vinohradské obřadní síně, 1x květinové aranžmá na rakev Slunce v oranžovo žluté barvě s růžemi, chryzantémami a kalami dekorované do floristické hmoty (viz foto níže), 1x smuteční věnec Kalata v oranžovo žluté barvě doplňující aranžmá na rakev, 2x stuhu -  na aranžmá a věnec,  poplatek za výstav a likvidaci květin, obřadní rakev - Lilie hnědá (viz foto níže), kremaci, úřední urnu, uložení urny v depozitáři po dobu 1 měsíce zdarma (cena za každý další započatý měsíc je 173,- Kč), zařízení úmrtního listu na matrice, administrativní práce

   Květinové aranže jsou pokaždé trochu jiné podle aktuálně dostupných odstínů a druhů květin, pokaždé ale krásné a čerstvé. Barvu květin v aranžmá a věnci je možné změnit dle Vašeho přání. Vaši představu nám prosím vepište do pole "Další informace". Děkujeme.

  Obsah balíčku
  linka


Volitelné položky
linka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vámi preferované datum a čas ověříme a potvrdíme Vám jeho platnost, případně se domluvíme na náhradním čase či termínu obřadu.


 • Vaše cena: 24 810 Kč

 • Nejsme plátci DPH

Tagy: kremace, kremace s obřadem Praha, květinové aranžmá