• Sancti
 • Sancti
  linka

  Sancti je předem sestavený balíček produktů a služeb k zajištění pohřbu kremací s obřadem v kostele v Praze. V základní nabídce nabízíme 3 kostely, ale můžete si vybrat kterýkoliv kostel v Praze a napsat nám jeho název a adresu do poznámky. Balíček si objednáte jednoduše on-line a s transparentní cenou. Jestliže si však přejete doladit detaily osobně, rádi Vás uslyšíme po telefonu nebo se s Vámi sejdeme u Vás doma či na jiném vhodném místě. Pro další informace nebo domluvení schůzky nás můžete kontaktovat na tel. čísle:     

  +420 777 744 337

   

  Základní cena zahrnuje: objednání pohřbu on-line, dopravu zesnulého po Praze, uložení a úpravu zesnulého, uložení zesnulého v chladícím zařízení po dobu 48 hodin od úmrtí (v ceně nejsou případné poplatky od jiných pohřebních ústavů nebo zdravotnických zařízení), vytvoření parte on-line, zajištění kostela a faráře dle výběru, 1x kytice ze 4 růží, 1x smuteční stuhu,  přepravní rakev,  rubáš, obřadní rakev - Lilie hnědá (viz foto níže), kremaci, úřední urnu a její osobní předání, uložení urny v depozitáři po dobu 1 měsíce zdarma (cena za každý další započatý měsíc je 180,- Kč), zajištění vydání úmrtního listu na matrice, administrativní práce

   Květinové aranže jsou pokaždé trochu jiné podle aktuálně dostupných odstínů a druhů květin, pokaždé ale krásné a čerstvé. Barvu květin v aranžmá a věnci je možné změnit dle Vašeho přání. Vaši představu nám prosím vepište do pole "Další informace". Děkujeme.

  Obsah balíčku
  linka


Volitelné položky
linka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vámi preferované datum a čas ověříme a potvrdíme Vám jeho platnost, případně se domluvíme na náhradním čase či termínu obřadu.


 • Vaše cena: 24 290 Kč

 • Nejsme plátci DPH

Tagy: kremace, kremace s obřadem Praha, květinové aranžmá