Kremace s obřadem
linka

Vyberte si z naší nabídky předem sestavených smutečních balíčků k zajištění pohřbu kremací s rozloučením v obřadní síni, kostele nebo s netradičním obřadem v přírodě. Balíčky pojmenované po květinách a přírodních živlech si jednoduše komplet objednáte on-line za transparentní cenu. Jestliže však preferujete osobní sjednání, sejdeme se u Vás doma nebo kdekoliv si budete přát.

Všechny Vaše dotazy rádi zodpovíme na telefonním čísle +420 777 744 337.

Cena všech balíčků obsahuje: 

objednání pohřbu on-line, dopravu po Praze, uložení a úpravu zesnulého, uložení zesnulého v chladícím zařízení po dobu 48 hodin od úmrtí (v ceně nejsou případné poplatky od jiných pohřebních ústavů nebo zdravotnických zařízení), vytvoření parte on-line, pronájem obřadní síně nebo kostela, obřadní rakev, kremaci, úřední urnu, uložení urny v depozitáři po dobu 1 měsíce zdarma (cena za každý další měsíc je 180,- Kč) nebo její zaslání Českou poštou, administrativní práce a vyřízení úmrtního listu na matrice

 

Sancti je smuteční balíček s obřadem v kostele v Praze a následnou kremací. Cena v základu zahrnuje i kytičku na rakev a smuteční stuhu.

Bellis je smuteční balíček s rozloučením v Nové obřadní síni na Ďáblickém hřbitově v Praze a následnou kremací. 

Rosa je balíček s rozloučením v kterékoliv obřadní síni nebo kostele v Praze. Cena v základu obsahuje smuteční věnec z živých květin o průměru 80 cm a aranžmá na rakev z čerstvých květin, 2 smuteční stuhy a ocelový obal na urnu. Všechny položky v Rose si můžete upravit podle svého vkusu.

 


Sancti

Sancti


Cena balíčku:
24 290 Kč

Bellis

Bellis


Cena balíčku:
28 590 Kč

Rosa

Rosa


Cena balíčku:
35 590 Kč