Kremace s obřadem
linka

Vyberte si z naší nabídky předem sestavených balíčků produktů a služeb k zajištění pohřbu kremací se smutečním obřadem. Vše on-line s transparentní cenou.

Cena všech balíčků zahrnuje: objednání pohřbu on-line, dopravu po Praze, uložení a úpravu zesnulého, uložení zesnulého v chladícím zařízení po dobu 48 hodin od úmrtí (v ceně nejsou případné poplatky od jiných pohřebních ústavů nebo zdravotnických zařízení), vytvoření parte on-line, pronájem Vinohradské obřadní síně ve všední dny, květinové aranžmá na rakev, obřadní rakev, podušku, kremaci, úřední urnu, obal na urnu, uložení urny v depozitáři po dobu 1 měsíce zdarma, administrativní práce.

Balíček Cosmos obsahuje navíc možnost uspořádání obřadu o víkendu, možnost uspořádání obřadu v jedinečném prostředí kaple sv. Václava a smuteční věnec z růží, chryzantém a kal.

Balíček Rosa obsahuje navíc možnost uspořádání obřadu o víkendu, možnost uspořádání obřadu v jedinečném prostředí kaple sv. Václava, 2 smuteční věnce z gerber a karafiátů, příkrov a zaslání urny na adresu vypravitele pohřbu.