• Rosa
 • Rosa
  linka

  Rosa je předem sestavený avšak plně modifikovatelný balíček produktů a služeb k zajištění pohřbu kremací s obřadem v obřadních síních v Praze, v kapli sv. Václava na Vinohradském hřbitově, nebo v kostele Panny Marie Sněžné na Jungmannově náměstí. Jednotlivé produkty si můžete obměnit dle svého vkusu. Balíček si objednáte jednoduše on-line s transparentní cenou. Jestliže si však přejete doladit detaily osobně, rádi Vás uslyšíme po telefonu nebo se s Vámi sejdeme u Vás doma či na jiném vhodném místě. Pro další informace nebo domluvení schůzky nás můžete kontaktovat na telefonním čísle:

  +420 777 744 337

   

  Cena v základním nastavení obsahuje: objednání pohřbu on-line, dopravu po Praze, uložení a úpravu zesnulého, uložení zesnulého v chladícím zařízení po dobu 48 hodin od úmrtí (v ceně nejsou případné poplatky od jiných pohřebních ústavů nebo zdravotnických zařízení), vytvoření parte on-line, pronájem obřadní síně, 1x květinové aranžmá na rakev (viz foto níže), 1x smuteční věnec (viz foto níže), 2x stuha - aranžmá a věnec, poplatek za výstav a likvidaci květin v obřadní síni, obřadní rakev - Lilie hnědá (viz foto níže), kremaci, úřední urnu, obal na urnu plastový perleťový (viz foto níže), uložení urny v depozitáři po dobu 1 měsíce (cena za každý další započatý měsíc je 173,- Kč), zařízení úmrtního listu, administrativní práce.

  Barvu květin v aranžmá i ve věnci je možné změnit dle Vašeho přání. Vaši představu nám prosím vepište do pole "Další informace". Děkujeme.

  Obsah balíčku
  linka


Volitelné položky
linka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Vámi preferované datum a čas ověříme a potvrdíme Vám jeho platnost, případně se domluvíme na náhradním čase či termínu obřadu.

 • Vaše cena: 25 900 Kč

 • Nejsme plátci DPH